Уряд посилив прикордонний режим на заході України

середа, 3 січня 2024 р. о 09:16

Прикордонники роз'яснили правила прикордонного режиму. 

Уряд України прийняв постанову № 1292 від 7 грудня, якою вніс зміни до Постанови КМУ від 27 липня 1998 р. № 1147 «Про прикордонний режим».

За новими правилами, особи, які хочуть в’їжджати, перебувати, проживати або пересуватися в контрольованому прикордонному районі, мають мати документи, що посвідчують їх особу. Контрольований прикордонний район - це ділянка місцевості завширшки 50 кілометрів від лінії державного кордону.

Про це повідомила Державна прикордонна служба України.

Обмеження стосуються також прикордонної смуги – ділянки місцевості завширшки 5 кілометрів від лінії державного кордону.

Особи, які планують в’їжджати, перебувати, проживати та проводити роботи у прикордонній смузі в межах Львівської області, мають отримати дозвіл від 7 прикордонного Карпатського загону. Для отримання дозволу потрібно подати звернення та документи, що підтверджують необхідність в’їзду. Рішення про надання дозволу або відмову в наданні дозволу приймається протягом десяти робочих днів.

Дозволи не потрібні для осіб, які в’їжджають у прикордонну смугу з метою перетину державного кордону в пунктах пропуску, водіям вантажних автомобілів, які здійснюють мультимодальне перевезення, особам, які рухаються автомобільним або залізничним транспортом без зупинок у прикордонній смузі, та іншим особам згідно з визначеним переліком. До прикордонної смуги не включаються населені пункти і місця масового відпочинку населення.

Уряд також установив спеціальний прикордонний режим та заборонив вільний в’їзд, перебування, проживання, провадження робіт і пересування осіб у прикордонній смузі на ділянках державного кордону з Румунією, Угорщиною, Словаччиною та Польщею.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024