В Україні на час дії воєнного стану скасували акцизи на імпортовані авто

вівторок, 22 березня 2022 р. о 13:31

Уряд на час дії воєнного стану дозволив ввозити в Україну більшість товарів без сплати ПДВ та акцизу.

Про це повідомляє "Судово-юридична газета".

Ще 20 березня Кабінет міністрів України прийняв постанову, згідно із якою на час дії воєнного стану спрощується митне оформлення, зокрема транспортних автівок та скасовується ПДВ та акциз на імпортовані авто.

Натомість компанії-імпортери алкоголю будуть і надалі сплачувати усі митні платежі.

Зокрема, постанова передбачає, що на час воєнного стану громадяни та компанії зможуть ввозити на територію України, зокрема авто за спрощеною процедурою – митне оформлення здійснюється без справляння митних платежів, у тому числі податку на додану вартість, акцизного податку, ввізного мита, шляхом подання декларантом митному органу попередньої митної декларації без проведення митного огляду, без застосування фітосанітарного контролю, заходів нетарифного регулювання зовнішньоекономічної діяльності (крім державного експортного контролю) безпосередньо у пунктах пропуску через державний та митний кордон України.

Однак спрощеною процедурою не можуть користуватися компанії, що здійснюють ввезення на митну територію України спирту етилового та інших спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, пива, тютюнових виробів, цигарок та рідин, що використовуються в електронних сигаретах.

Крім цього уряд доручив митникам і прикордонникам у період дії воєнного стану забезпечити невідкладний пропуск без митного огляду товарів, що надходять в Україну як гуманітарна допомога, військових товарів, лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024