В Україні забаронили росіянам керувати українськими фінансовими компаніями

четвер, 5 травня 2022 р. о 18:33

Нацбанк заборонив громадянам чи резидентам РФ керувати українськими страховими чи фінансовими компаніями.

Про це повідомляє Національний банк України на своїй сторінці у Фейсбуці.

Національний банк заборонив громадянам чи резидентам РФ брати участь в управлінні страховими, фінансовими та іншими небанківськими установами в Україні.

Зокрема, заборонено громадянам та резидентам РФ, російським компаніям, що є власниками істотної участі (від 10%), брати участь в управлінні страхових, лізингових, фінансових, факторингових та інших компаніях небанківського сектору.

Їм також заборонено прямо чи опосередковано користуватися правом голосу як акціонерів. Такі заборони діятимуть до скасування чи припинення воєнного стану в Україні.

Надавачі фінансових послуг, у яких істотну частку мають росіяни, можуть звернутися до НБУ. Регулятор призначить довірену особу, якій можна передати право голосу цих акціонерів. Фінустанови мають для цього подати пропозиції щодо не менше двох кандидатур, а також документи для ідентифікації таких фізичних осіб та оцінки їхньої ділової репутації.

Довіреними особами не можуть бути громадяни РФ та особи, що мають постійне місце проживання у РФ.

Мітки: Росія, банк, Нацбанк, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024