В Україні запрацював реєстр із оцінки впливу на довкілля

вівторок, 19 грудня 2017 р. о 13:54
В Україні запрацював реєстр із оцінки впливу на довкілля
довкілля

Реєстр передбачає відкрити громадськості доступ до документів для отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

Про це повідомила прес-служба Кабінету міністрів України.

Як заявив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак, міністерство ввело Єдиний реєстр з оцінки впливу на довкілля, який передбачає внесення до нього документів для отримання висновку з оцінки впливу на довкілля.

«Реєстр обмежить контакт чиновника з суб’єктом господарювання, що особливо актуально у контексті боротьби з корупційними проявами. Новий механізм створить належні умови для збереження навколишнього природного середовища. ОВД дозволить зменшити ризики інвесторів, адже вони зможуть оцінити технічні, територіальні альтернативи планованої діяльності та обрати кращий варіант до початку її реалізації», – зазначив Остап Семерак.

За його словами, реєстр дозволить ознайомитись із відкритими процедурами з оцінки впливу на довкілля та швидко знайти необхідні дані.

Ознайомитися із Єдиним реєстром можна за посиланням.

Зазначимо, Єдиний реєстр із оцінки впливу на довкілля розроблений згідно із законом «Про оцінку впливу на довкілля», який прийняла Верховна Рада.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024