article

Варіанти розпочали проект "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини"

середа, 9 вересня 2015 р. о 15:57

У Львові розпочали реалізацію проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини".

Сьогодні, 9 вересня відбулася презентація проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини".

"Наше завдання – зрозуміти стан екологічних проблем на Львівщині, які сьогодні створюють загрозу навколишньому середовищу не лише Львівщини, а й країнам, що межують з нашим регіоном", – зазначила координатор проекту Ірина Марушкіна.

Редакція ІА "Варіанти" в партнерстві з фахівцями Товариства "Зелений хрест", кафедри нових медіа ЛНУ ім. І. Франка й Департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА розпочали реалізацію проекту "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини".

Проект "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини" покликаний активізувати зусилля місцевої влади, громадськості та журналістів регіону на вирішення екологічних проблем, які є джерелами соціальної напруги і які перешкоджають інтеграції до ЄС.

Проект реалізується за підтримки Freedom House та Міністерства закордонних справ уряду Норвегії і триватиме до липня 2016 року.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024