Відмовляючись від звітування з трибуни ВР Гройсман демонструє неповагу до українців, – Наш край

середа, 11 квітня 2018 р. о 11:45

Протягом двох років роботи голова уряду уникає звіту перед парламентом. 

Про це повідомила прес-служба політичної партії "Наш край".

14 квітня виповнюється два роки уряду Володимира Гройсмана. Жодного разу голова уряду не звітував особисто перед парламентом щодо результатів своєї роботи.

Сьогодні, коли усі реформи, які були розпочати урядом, фактично провалені, голова уряду уникає відповідальності та не збирається звітувати перед парламентом.

Співголова партії "Наш край" Олександр Мазурчак висловився:

"Ми вважаємо це проявом неповаги як до українського народу, так і до Верховної Ради, яка призначила Кабмін. Я закликаю Гройсмана нічого не боятися та прийти до парламенту прозвітувати за два роки своєї роботи прем’єром".

Тож "Наш край" пропонує голові уряду відповісти на п’ять запитань щодо погіршення життя українців протягом двох років:

1) Чому виросли ціни на продукти? – Великодній кошик за два роки подорожчав на 76%.

2) Чому завищені тарифи? – Житло, вода, електроенергія, газ та інші види палива зросли на понад 71%.

3) Чому зменшується населення України? – За два роки населення України скоротилося на понад 343 тисячі, що становить невеликий обласний центр.

4) Чому скасовують пільги? – Монетизація пільг дала можливість пільговикам їздити тільки половину місяця, а пенсіонери у деяких регіонах взагалі позбулися такої можливості.

5) Чому медреформа стала чергою до лікарів, яких і так не вистачає? – Люди не почасти не мають можливості підписати декларацію, а українській медицині загалом бракує майже 150 тисяч фахівців.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024