Військовий об’єкт повністю зруйнований внаслідок ракетного обстрілу на Львівщині

неділю, 15 травня 2022 р. о 10:41
Військовий об’єкт повністю зруйнований внаслідок ракетного обстрілу на Львівщині
ракетний удар

Сьогодні у Яворівському районі Львівської області внаслідок ракетного обстрілу повністю знищений військовий об'єкт. 

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький.

"Чотири ракети ворога влучили в об'єкт військової інфраструктури у Яворівському районі, неподалік кордону з Польщею. Об'єкт повністю зруйнований", – йдеться у повідомлені.

Фото чи відео наслідків обстрілу офіційні джерела не надали.

Підрозділи ПвК "Захід" Повітряних Сил ЗС України знищили дві крилаті ракети окупантів над Львівщиною.

Запускав їх ворог з акваторії Чорного моря. Ймовірно з підводних човнів. За попередньою інформацією, жертв чи постраждалих немає. По медичну допомогу ніхто не звертався.

Reuters повідомляє, що не зміг самостійно перевірити повідомлення, також не було реакції Москви щодо цього обстрілу.

Нагадаємо, що сьогодні близько 04:30 російські ракети здійснили удар по одному з об'єктів військової інфраструктури у Львівській області.

Це п'ятий ракетний удар в об'єкти Львівщини. 3 травня російські ракети вчетверте атакували об'єкти у Львові. 18 березня влучили в авіаремонтний завод у Львові. 26 березня було два попадання в об'єкти критичної інфраструктури Львова. Постраждало 5 осіб. 18 квітня внаслідок ракетного удару у Львові загинуло 6 осіб та 8 постраждало.

За попередніми даними, збитки, нанесені внаслідок чотирьох попередніх ракетних ударів по об'єктах інфраструктури в області, становлять близько 1,5 млрд грн.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024