Влада Львова поклала око на басейн "Динамо"

четвер, 11 липня 2024 р. о 13:00

Комплекс водних видів спорту "Динамо" збудували в 1953 році, але вже 20 років не використовується за призначенням.

Львівська міська рада зареєструвала проєкт рішення "Про надання згоди на прийняття об’єктів нерухомого майна на вул. В. Стуса, 4 з власності ГО "Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України" у комунальну власність Львівської міської територіальної громади".

Львівська міська рада цим рішенням надає згоду на прийняття у комунальну власність комплексу басейну "Динамо".

Повідомлень про те, що Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України ініціювала чи дала згоду на таку передачу не було.

Влада Львова обіцяє, що майно комплексу у  разі його передачі буде використовувати виключно за цільовим призначенням без права відчуження. А у пояснювальній записці до нього йдеться про те, що басейн використовуватимуть для реабілітації поранених і військових, які лікуються у центрі Незламні.  

У 2018 році виконком Львівської міської ради надав ГО "Львівська обласна організація фізкультурно-спортивного товариства "Динамо" України" містобудівну документацію на реконструкцію комплексу басейну "Динамо", що на вул. В. Стуса, 4. Тоді керівником ГО був вже покійний ексочільник Нацполіції Львівщини Дмитро Загарія.

Засновниками ГО наразі є профспілка.

У 2018 році реконструкція комплексу басейнів "Динамо" оцінювали приблизно у 50 млн грн.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024