Водії вантажівок перекривали трасу на Яворівщині через черги на кордоні

пʼятниця, 5 серпня 2022 р. о 11:16
Водії вантажівок перекривали трасу на Яворівщині через черги на кордоні
черги на кордоні

Вчора водії вантажівок перекрили дорогу при в‘їзді у Раву-Руську, протестуючи проти черг на кордоні.

Про це повідомив голова Львівської ОВА Максим Козицький на своїй сторінці у Фейсбуці.

Вчора, 4 серпня, близько 50 людей перекривали рух на дорозі Тернопіль – Львів – Рава-Руська при в‘їзді у Раву-Руську, протестуючи проти черг на кордоні.

"Таким чином водії великогабаритних вантажівок намагалися протестували через те, що їм доводиться до чотирьох діб чекати, щоб перетнути кордон на виїзд" – пояснив Козицький.

За його словами, станом на вечір 4 серпня у черзі на ПП "Рава-Руська" очікували 950 вантажівок, а пропускна здатність цього пункту пропуску – 300 автомобілів на добу. У Краківці пропускна здатність 500 машин, а пропустили за добу – 780; у Шегинях – 250, а перетнули кордон – 340.

"На всіх пунктах пропуску, які є у Львівській області, митна та прикордонна служби працюють понаднормово і намагаються пропускати транспортних засобів більше ніж передбачає меморандум. Та потрібно враховувати вантажі, які їдуть поза чергою, – це гуманітарна допомога, а також товари, які швидко псуються. Тому іноді доводиться стояти у черзі довше" – наголосив Козицький.

Він повідомив, що наразі в області облаштовують на кожному пункті пропуску тимчасові стоянки для відстою, де будуть модульні будиночки з душем, туалетом і кімнатою відпочинку для водіїв. Перші такі стоянки зведуть у Краківці, Шегинях та Мостиськах.

Крім цього, запровадять електронну чергу на кордоні.

"Водії зможуть зареєструватися на перетин кордону у режимі онлайн і, відповідно до реєстрації, під‘їжджати на певну дату та годину. Пілотним пунктом, де запрацює е-черга, буде Краківець" – додав Максим Козицький.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024