Вранці на вулиці Любінській у Львові горів 5-поверховий житловий будинок

понеділок, 16 березня 2020 р. о 10:07
Вранці на вулиці Любінській у Львові горів 5-поверховий житловий будинок
lv.dsns.gov.ua
пожежа

Пожежа виникла в підвалі будинку, однак токсичні продукти горіння швидко поширилися на сходову клітку, тому евакуювали 16 людей.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Сьогодні, 16 березня о 05:49 годині рятувальникам повідомили про пожежу в м. Львові на вул. Любінська. Пожежа виникла в підвалі п'ятиповерхового житлового будинку.

"На момент прибуття вогнеборців до місця виклику, вся сходова клітка була щільно заповнена токсичними продуктами горіння. Не гаючи часу рятувальники включились у спеціальні апарати захисту органів дихання та зору та приступили до проведення робіт з порятунку мешканців будинку, які самостійно не могли вийти із задимлених помешкань на свіже повітря та пошуку й ліквідації місця загорання" – йдеться у повідомленні.

Вогнеборці оглянули кожну квартиру, переконались у безпечності мешканців будинку та вивели на вулицю 16 осіб. Повністю погасили пожежу о 06:44 годині в складі 3-ох ланок газодимозахисної служби.

До ліквідації пожежі залучили 19 чоловік особового складу та 5 одиниць спецтехніки.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024