Усіх постраждалих госпіталізували до лікарень.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.
Вчора, 14 січня, близько 10:46 год у селі Заверхи Мостиської громади Яворівського району у приватному будинку, який опалюється дровами, отруїлася чадним газом 70-річна власниця житла. Жінку у важкому стані госпіталізували в Мостиську лікарню.
Цього ж дня близько 21:15 год у квартирі першого поверху 2-поверхового житлового будинку на вул. Ланова, 3 у Львові чадним газом отруїлись двоє дітей віком 7 місяців та 9 років.
Дітей разом із мамою у стані середнього ступеня важкості поклали у дитячу міську лікарню Св. Миколая. На момент перевірки працівники АТ "Львівгаз" виявили відсутність тяги у димовому каналі.
Обставини подій встановлюються.
Медики нагадують, що виявити чадний газ в помешканні без спеціальних датчиків людина не може. Без запаху, без смаку, без кольору, він навіть при вдиху не подразнює горло. Просто в якийсь момент постраждалому стає погано: виникає слабкість, підвищене серцебиття, запаморочення, втрата свідомості.
Найбільш ефективним способом захисту від небезпечного впливу чадного газу є встановлення відповідних датчиків, які сповіщають про загрозу отруєння.
Додамо, впродовж січня-жовтня 2025 року в області від отруєння чадним газом постраждали 163 осіб.