За добу на Львівщині зафіксували три пожежі сухостою

середа, 12 серпня 2020 р. о 13:55
За добу на Львівщині зафіксували три пожежі сухостою
lv.dsns.gov.ua
спалювання сухостою

Пожежі виникли у Бродах, селах Жовківського і Стрийського районів.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

Вчора, 11 серпня, о 15:12 год у селі Гряда Жовківського району виникла пожежа на відкритій території. Вогнем було знищено суху траву на площі 200 кв.м. О 16:08 год пожежу локалізували та о 16:33 год повністю ліквідували.

Цього ж дня о 21:53 год у Бродах на вул. Тернопільській вогнем було знищено суху траву на площі 300 кв.м. О 22:10 год пожежу локалізували та о 22:17 год повністю ліквідували.

У селі Олексичі Стрийського району о 16:07 год на відкритій території зайнялася стерня на площі 3000 кв.м. О 16:44 год пожежу локалізувалио та о 16:57 год повністю ліквідували.

До ліквідації займання пожеж залучили 11 рятувальників та 4 одиниці спецтехніки.

Головне управління ДСНС України у Львівській області нагадує про заборону випалювання сухої трави. Такі пожежі є небезпечними для довкілля. Варто звернути увагу на те, що пожежі на відкритій території не тільки шкодять навколишньому середовищу, але й являються дуже небезпечними з точки зору пожежної безпеки.

Суха вітряна погода є сприятливим фактором для швидкого розповсюдження вогню на великі відстані з подальшою небезпекою для поруч розташованих будівель, споруд та їх мешканців.

Нагадаємо, у квітні цього року Верховна Рада посилила відповідальність за забруднення повітря і спалювання сухої трави.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024