Дітей в стані середньої важкості госпіталізували в лікарню Святого Миколая.
Про це повідомляє департамент з питань цивільного захисту Львівської ОВА на своїй сторінці у Фейсбуці.
Вчора, 12 березня, о 21.30 год в приватному житловому будинку на вул. Тракт Глинянський у Львові отруїлась чадним газом 3-річна дитина, яку в середньому стані важкості госпіталізували в дитячу лікарню Святого Миколая.
Також сьогодні вночі, близько 01:20 год у квартирі будинку на вул. Стефаника, 11 у Львові чадним газом отруїлися двоє хлопчиків віком 10 та 1 рік. Дітей в стані середньої важкості госпіталізували в лікарню Святого Миколая.
Медики нагадують, що виявити чадний газ в помешканні без спеціальних датчиків людина не може. Без запаху, без смаку, без кольору, він навіть при вдиху не подразнює горло. Просто в якийсь момент постраждалому стає погано: виникає слабкість, підвищене серцебиття, запаморочення, втрата свідомості.
Найбільш ефективним способом захисту від небезпечного впливу чадного газу є встановлення відповідних датчиків, які сповіщають про загрозу отруєння.