За добу з України виїхали 37 тисяч людей

понеділок, 25 липня 2022 р. о 15:52

За останню добу західний кордон України перетнули понад 82 тисячі людей, з них виїхали з країни майже 37 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 24 липня, державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 82 тисячі осіб та понад 16 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали майже 37 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – 21 тисяча людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Також до України за минулу добу прибули понад 45 тисяч осіб, понад 41 тисяча з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, оформили 57 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, а польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму.

Станом на 13 червня до Польщі прибули понад 4 мільйони біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Мітки: пункт пропуску, державна прикордонна служба, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024