За добу з України виїхали 38 тисяч людей

понеділок, 5 вересня 2022 р. о 14:38
За добу з України виїхали 38 тисяч людей
dpsu.gov.ua
пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули майже 84 тисячі людей, з них виїхали з країни 38 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 4 вересня, державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 84 тисячі осіб та 18 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали 38 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 22 тисячі людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Також до України за минулу добу прибули майже 46 тисяч осіб, понад 42 тисячі з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, оформили 71 вантажівку з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України, а польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму.

Станом на 26 липня до Польщі прибули понад 5 мільйонів біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024