За добу з України виїхали 44 тисячі людей

пʼятниця, 30 грудня 2022 р. о 12:55

За останню добу західний кордон України перетнули 89 тисяч людей, з них виїхали з країни 44 тисячі осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 29 грудня, державний кордон України на західній ділянці перетнули 89 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали 44 тисячі осіб. Більшість із тих, хто виїхав – 27 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці, решта поїхали до Словаччини, Угорщини, Румунії та Молдови.

Також до України за минулу добу прибули 45 тисяч осіб, 41 тисяча з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, оформили 77 вантажівок з гуманітарною допомогою.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України.

Польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму, а Укрзалізниця призначила низку евакуаційних рейсів з Києва до Львова та на захід України.

Станом на середину грудня до Польщі прибули понад 8 мільйонів біженців з України, натомість станом на 18 квітня, починаючи з 24 лютого в Україну з-за кордону повернулися 1 мільйон 60 тисяч українців.

Мітки: пункт пропуску, державна прикордонна служба, новини львова

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024