За добу з України виїхали майже 30 тисяч людей

понеділок, 18 квітня 2022 р. о 17:25
За добу з України виїхали майже 30 тисяч людей
dpsu.gov.ua
пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули майже 57 тисяч людей, з них виїхали з країни понад 28 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 17 квітня, державний кордон України на західній ділянці перетнули майже 57 тисяч осіб та 12 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали понад 28 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – близько 19 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги із пішоходів та транспортних засобів.

Також до України за минулу добу прибули майже 29 тисяч осіб, близько 26 тисяч з яких – українці, більшість з них – чоловіки.

Крім цього, було оформлено понад 380 транспортних засобів з гуманітарними вантажами.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України.

Польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму, а Укрзалізниця призначила низку евакуаційних рейсів з Києва до Львова та на захід України.

Станом на 8 квітня до Польщі прибули майже 2,573 мільйона біженців з України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024