За добу з України виїхали майже 40 тисяч людей

понеділок, 28 березня 2022 р. о 14:34
За добу з України виїхали майже 40 тисяч людей
dpsu.gov.ua
пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнуло понад 63 тисячі людей, з них виїхали з країни майже 41 тисяча осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 27 березня, державний кордон України на західній ділянці перетнули понад 63 тисячі осіб та понад 12 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали майже 41 тисяча осіб. Більшість із тих, хто виїхав – 28 тисяч людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги із пішоходів та транспортних засобів.

Також до України за минулу добу прибули 22 тисячі осіб, понад 19 тисяч з яких – українці. З початку широкомасштабної війни до України повернулися близько 461 тисяча українців, більшість з них – чоловіки.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України.

Польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму, а Укрзалізниця призначила низку евакуаційних рейсів з Києва до Львова та на захід України.

Станом на 18 березня до Польщі прибули понад 2 мільйони біженців з України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024