За добу з України виїхали понад 35 тисяч людей

пʼятниця, 1 квітня 2022 р. о 14:55
За добу з України виїхали понад 35 тисяч людей
dpsu.gov.ua
пункт пропуску

За останню добу західний кордон України перетнули 61 тисяча людей, з них виїхали з країни майже 37 тисяч осіб.

Про це повідомляє Західне регіональне управління Держприкордонслужби України – Західний кордон на своїй сторінці у Фейсбуці.

За добу, 1 квітня, державний кордон України на західній ділянці перетнули 61 тисяча осіб та понад 14 тисяч транспортних засобів.

Зокрема, минулої доби з України виїхали майже 37 тисяч осіб. Більшість із тих, хто виїхав – понад 22 тисячі людей – перетнули кордон на українсько-польській ділянці. Наразі майже на усіх напрямках відсутні черги із пішоходів та транспортних засобів.

Також до України за минулу добу прибули понад 24 тисячі осіб, майже 21 тисяча з яких – українці. З початку широкомасштабної війни до України повернулися близько 537 тисяч українців, більшість з них – чоловіки.

Нагадаємо, через введення воєнного стану чоловікам віком від 18 до 60 років заборонено виїжджати з України.

Польські прикордонники спростили формальності при перетині українсько-польського кордону до мінімуму, а Укрзалізниця призначила низку евакуаційних рейсів з Києва до Львова та на захід України.

Станом на 18 березня до Польщі прибули понад 2 мільйони біженців з України.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024