За продажем алкоголю у Львові лідирують «Львівська пивна компанія» та «Хмільний дім»

четвер, 10 березня 2016 р. о 16:31
За продажем алкоголю у Львові лідирують «Львівська пивна компанія» та «Хмільний дім»
алкогольні вироби

У лютому львівські підприємства сплатили понад 59 млн грн. акцизного податку з роздрібної торгівлі тютюновими виробами та алкогольними напоями.

Про це повідомила прес-служба Головного управління ДФС у Львівській області.

Як повідомили в управлінні контролю за обігом та оподаткуванням підакцизних товарів ГУ ДФС у Львівській області у лютому 2016 року до місцевих бюджетів області було сплачено 59,4 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів.

Найбільшими платниками акцизного податку з роздрібного продажу алкогольних напоїв є: ТзОВ «Львівська пивна компанія», ТзОВ «Хмільний дім», ТзОВ «Фоззі-фуд», ТзОВ «Овація» та ТзОВ «Ашан Україна Гіпермаркет».

Щодо тютюнових виробів, то тут за сплатою податку лідирують ТзОВ «Торгова компанія «Мегаполіс Україна», ТзОВ Торговий дім «Львівська тютюнова фабрика Лтд», СП «Київ-Захід» у формі ТзОВ, ТзОВ «Волиньтабак» та ТзОВ «Квартал 5».

Нагадаємо, з 1 січня зросли ставки акцизів на алкоголь, тютюнові вироби і нафтопродукти. Зокрема, акциз на пиво зріс удвічі, на горілку – наполовину, на слабоалкогольні напої – одразу на 300%, а на тютюнові вироби – на 40%.

А 19 лютого виконавчий комітет Львівської міськради вирішив заборонити оформлення вітрин продукцією алкогольних, слабоалкогольних напоїв у стаціонарних об'єктах торгівлі та МАФах.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024