У липні заступнику директора департаменту міськради Оресту Олеськіву нарахували 49 тисяч гривень зарплати.
Про це повідомила Львівська міська рада у відповідь на офіційний запит Варіантів.
У липні цього року заступнику директора департаменту міської мобільності з питань розвитку велосипедної інфраструктури Оресту Олеськіву нарахували 49 138,87 грн заробітної плати. Зокрема, у цю суму увійшли такі виплати:
- посадовий оклад – 11 911,57 грн;
- доплата за ранг – 456,52 грн;
- надбавка за вислугу років – 1 856,21 грн;
- надбавка за високі досягнення у праці – 7 111,65 грн;
- премія – 24 961,89 грн;
- відпустка – 2 714,40 грн;
- індексація – 127,63 грн.
З цих коштів чиновник сплатив 11 301,94 грн податків та різних відрахувань й отримав чистий дохід у 37 836,93 грн.
Натомість попереднього місяця йому нарахували 50 тис. грн зарплати.
Нагадаємо, з листопада 2024 року Олеськіва, який з жовтня 2019 року очолював управління транспорту Львівської міськради, перевели на нову посаду – він став заступником директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури міськради з питань розвитку велосипедної інфраструктури.
До цього, з листопада 2017 року Орест Олеськів був менеджером проєктів КУ Інститут міста, а раніше працював спеціалістом відділу урбаністики ЛКП "Інститут просторового розвитку".
У 2016 році Олеськів очолював відділ охорони парків, лісопарків та ландшафтів управління екології та благоустрою Львівської міської ради, 2015-2016 рр. – головний спеціаліст сектору благоустрою управління екології та благоустрою Львівської міської ради. З 2012 до 2015 року Орест Олеськів працював головним спеціалістом відділу промоції міста.
Також Олеськів є співзасновником ГО "Львівська асоціація велосипедистів".