Заступника міського голови Червонограда підозрюють у заволодінні понад 170 тисяч

пʼятниця, 17 вересня 2021 р. о 13:34
Заступника міського голови Червонограда підозрюють у заволодінні понад 170 тисяч
lv.npu.gov.ua
підозрюваний

Через службову недбалість заступник міського голови Червонограда придбав для закладів освіти Сокальського району яловичину за завищеними цінами.

Про це повідомила пресслужба Прокуратури Львівської області.

Заступника міського голови Червонограда та постачальника підозрюють у заволодінні 174 тисяч гривень бюджетних коштів під час постачання продуктів для закладів освіти.

<pЯк встановили правоохоронці, у лютому 2018 року ФОП переміг у тендері для постачання продуктів харчування для потреб шкіл Сокальського району, зокрема яловичини охолодженої та філе курячого. Пізніше підозрюваний укладав додаткові угоди для поставки продуктів, проте вже за необґрунтовано значно вищими цінами. Постачальник незаконно заволодів різницею між фактичною вартістю та сумою що була сплачена.

Натомість заступник міського голови Червонограда, який на той час був директором комунальної установи "Центр з обслуговування закладів освіти Сокальського району", через службову недбалість, при відсутності коливання ціни на яловичину, придбав для закладів освіти району товар за значно завищеними цінами. Внаслідок чого комунальному підприємству заподіяли матеріальну шкоду на суму понад 170 тис грн.

Заступнику міського голови Червонограда повідомили про підозру у службовій недбалості (ч. 1 ст. 367 КК України), а фізичній особі-підприємцю − у незаконному заволодінні майном (ч.ч. 2, 3 ст. 191 КК України).

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.

Варіанти © 2012-2024