Новини

Во "Свобода"

Тягнибок і Михальчишин проігнорували проблему Снопківського парку

Тягнибок і Михальчишин проігнорували проблему Снопківського парку

Тягнибок і Михальчишин проігнорували проблему Снопківського парку

Четвер, 21 березня 2013, 15:38

Громадські діячі звертались з проханням розібратись з питаннями Снопківського парку до нардепів-свободівців, проте відреагувала на проблему лише Ірина Сех.

Про це сьогодні, 21 березня, на брифінгу повідомила громадська діячка, адвокат Галина Янко, інформує кореспондент Варіантів.

Зокрема, за словами Янко, громадські діячі просили захистити Снопківський парк від забудови у таких нардепів-свободівців, як Юрій Михальчишин, Олег Тягнибок, Олег Махніцький.

Утім, зі свободівців на проблему відреагувала лише Ірина Сех, а з депутатів-опозиціонерів – Ігор Васюник, які звернулись з цього приводу до генпрокуратури.

Янко наголосила, що громада Львова вимагатиме від опозиційних партій визначитись із своєю позицією щодо забудови Снопківського парку.

Вона також додала, що за район, в якому розміщений Снопківський парк відповідають три депутати Львіської міськради – Олександр Щур, Анатолій Країнський і Василь Горон, проте лише останній бере активну участь в процесі захисту парку від забудови.

Нагадаємо, мешканці вулиць, прилеглих до території Снопківського парку сьогодні заявили, що на них чинять тиск чиновники Львівської міської ради, зокрема, проводячи стеження та збір приватної інформації.

18 березня захисники Снопківського парку звернулись до президента та Кабміну з відкритим листом з вимогою накласти мораторій щодо розроблення детальних планів територій та змін у генеральний план міста Львова, що містять зону, охоплену парком "Снопківський", до моменту внесення даних про межі парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва до Державного земельного кадастру.

1 березня виконавчий комітет Львівської міськради втретє переніс розгляд питання про розроблення детального плану території у межах вулиць Зеленої, Липової Алеї, Стуса, Кубанської.

У лютому прокуратура Львова вимагала скасування незаконного рішення виконкому Львівської міськради від 25 січня щодо дозволу на розроблення детального плану та забудови території у межах вул. Зеленої, Липової Алеї, В.Стуса та Кубанської.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.