Новини

Новини

У Львові акцією підтримали тиждень грудного вигодовування

У Львові акцією підтримали тиждень грудного вигодовування

loda.gov.ua

У Львові акцією підтримали тиждень грудного вигодовування

Понеділок, 5 серпня 2013, 16:02

3 серпня біля пам’ятника Тарасу Шевченку у Львові відбулася акція «У нашім раї на землі нічого кращого немає, як тая мати молодая з своїм дитяточком малим», присвячена Тижню грудного вигодовування у Львівській області.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

У заході взяли участь більше 40 майбутніх та годуючих мам, їх родичі, друзі. Найменшому учаснику акції з грудного вигодовування виповнилося лише 24 дні, найстаршому, якого мама досі годує грудьми – 2,5 років.

Під час проведення акції майбутні мами також змогли проконсультуватись із сертифікованими фахівцями з грудного вигодовування.

Всі годуючі мами, що брали участь у заході, отримали невеликі подарунки від дитячої торгової мережі «Антошка». А ті, що довго годують, були нагороджені Почесними грамотами Асоціації консультантів з грудного вигодовування.

Нагадаємо, даний захід відбувся за ініціативи Департаменту охорони здоров’я ОДА, департамент з питань культури, охорони культурної спадщини та культурних цінностей облдержадміністрації, регіонального центру підтримки лактації та грудного вигодовування обласного клінічного перинатального центру та Львівської асоціації консультантів з грудного вигодовування.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.