Новини

Соціум

Львівське управління освіти заявляє про готовність до навчального року

Львівське управління освіти заявляє про готовність до навчального року

lvov.parentsportal.com.ua

Львівське управління освіти заявляє про готовність до навчального року

Вівторок, 26 серпня 2014, 14:40

Впродовж 13-19 серпня 2014 року представники управління освіти проводили перевірки готовності загальноосвітніх та дошкільних навчальних закладів до нового навчального року.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

«Було створено 10 груп для вивчення готовності загальноосвітніх навчальних закладів та 7 груп для вивчення готовності дошкільних навчальних закладів до роботи у новому навчальному році з числа керівників навчальних закладів, керівників відділів освіти м. Львова, інженерів господарських груп відділів освіти та заступників директорів навчальних закладів з господарської діяльності.

Перевіркою охоплено 132 загальноосвітні навчальні заклади комунальної та приватної власності, а також 95 дошкільних навчальних закладів.
З 13 по 15 серпня проведено огляд ЗНЗ та ДНЗ Львова. До деяких закладів виникли зауваження стосовно готовності до нового навчального року. Після цього 18 - 19 серпня було проведено повторний огляд цих установ.


Слід зазначити, що навчальними закладами із залученням батьківських громад здійснено достатньо багато робіт до початку навчального року: проведено поточні ремонти приміщень, частково замінено вікна, оновлено меблі тощо.
Відтак, школи та садки Львова готові до 2014/15 навчального року», – зазначили в управлінні освіти ЛМР.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.