Новини

Вибори 2012

Онук комуніста Юрій Михальчишин погрожує журналістам «Варіантів»

Онук комуніста Юрій Михальчишин погрожує журналістам «Варіантів»

vk.com

Онук комуніста Юрій Михальчишин погрожує журналістам «Варіантів»

Четвер, 9 серпня 2012, 13:07

Сьогодні у соцмережі ВКонтакт на сторінці «Я голосую за Михальчишина» кандидат в народні депутати, член ВО «Свобода» Юрій Михальчишин написав: «Дід мій був сином партизана в Холодному Яру, пережив голодомор та війну....помер 19 грудня минулого року. Але він помер, а вони – здохнуть».

Нагадаємо, Григорій Павлович Матвійко, дід Юрія Михальчишина по материній лінії, в радянські часи очолював Львівське обласне управління сільського господарства, а у 80-х рр. минулого століття був заступником завідуючого сільськогосподарського відділу Львівського обкому КПРС.

Цю інформацію Юрій Михальчишин особисто підтвердив в розмові з журналістом «Варіантів»:  

«На запитання, чи взагалі доречно такі теми зачіпати, і чи варто робити відмінності між тими, хто свого часу належав до радянської еліти, Михайльчишин відповів:

«Мій дід в НКВД не працював. Давайте не плутати різні речі. НКВД і управління сільського господарства – це трошки різні речі. Якщо це людей не вбиває, то це одна справа. Якщо хтось це робить – то це інша справа».

Як розповіли «Варіантам» львівські комуністи, комуніст Григорій Матвійко свого часу отримав в обкомі партії квартиру в центрі Львова, в якій зараз проживає свободівець Юрій Михальчишин.

Наведені «Варіантами» факти не заперечують інформацію про те, що Григорій Матвійко був сином партизана і пережив війну, а також те, що він помер 19 грудня минулого року.

Вимагаємо Юрія Михальчишина публічно вибачитися за погрози на адресу журналістів. 

Головний редактор «Варіантів» Ірина Марушкіна

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.