Новини

Транспорт

Російська залізна дорога призупинила продаж квитків на поїзди до України

Російська залізна дорога призупинила продаж квитків на поїзди до України

ukrfoto.net

Російська залізна дорога призупинила продаж квитків на поїзди до України

Четвер, 14 лютого 2013, 12:56

«Російські залізниці» призупинили продаж квитків на поїзди, які відправляються до України з 30 березня.

 

Таке рішення, як пояснюють у компанії, було прийняте на прохання адміністрації залізниць України. Українська влада поки остаточно не вирішила, чи буде країна в березні 2013 року переходити на літній час.

Мінекономрозвитку України в середині січня поточного року запропонувало скасувати перехід на літній час. За задумом чиновників, в країні мав би бути введений час другого часового поясу (київський час, UTC +2), що дозволило б відмовитися від щорічного переведення стрілок. Але питання поки не вирішене.

Восени 2011 року РЗД також призупиняли продаж квитків на потяги до України – через те, що та переходила на зимовий час, а Росія ні. Продажі на поїзди, які відправляються на початку грудня, поновилися в середині листопада.

У Росії перехід з літнього на зимовий час був скасований 2011 року. Восени 2012 року в Держдуму був внесений законопроект про перехід на постійне зимовий час. Після цього в РЖД тимчасово зупинили продаж квитків на поїзди далекого прямування до рішення влади щодо часу. А 1 жовтня продаж квитків був відновлений, без очікування остаточного рішення.

Джерело: lenta.ru

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.