Новини

Громадські організації

Громадськість Львова просить Януковича захистити Снопківський парк від забудови

Громадськість Львова просить Януковича захистити Снопківський парк від забудови

cs319420.userapi.com

Громадськість Львова просить Януковича захистити Снопківський парк від забудови

Понеділок, 18 березня 2013, 12:31

Мешканці прилеглих до Снопківського парку вулиць Львова звернулись до президента Віктора Януковича з проханням захистити Снопківський парк від загрози забудови, а саме "накласти мораторій щодо розроблення детальних планів територій та змін у генеральний план міста Львова, що містять зону, охоплену парком “Снопківський”, до моменту внесення даних про межі парку-пам’ятки садово-паркового мистецтва до Державного земельного кадастру".

Про це йдеться у зверненні, яке є в розпорядженні Варіантів.

Громадськість відзначає наполегливість влади Львова у питанні будь-яким способом добитися підстав для початку забудови парку, нехтуючи при цьому всі заборони.  

1 березня влада Львова намагалася вже втретє винести рішення про розроблення детального плану території, що містить парк “Снопківський”, - наголошено у зверненні. 

«Вражає і зневага міських посадовців щодо чіткого і фахового висновку Міністра Культури Л.Новохатька, який зазначив, що “рішення про розроблення детального плану території одночасно є рішенням про комплексну забудову цієї території”, та те, що “Мінкультури поділяє стурбованість стосовно рішення Львівської міської ради, оскільки його реалізація може призвести до часткової або повної втрати парку “Снопківський” як елементу, що створює традиційний характер середовища історичного ареалу міста Львова”.

Мер Львова та міські посадовці зневажають навіть доручення Віце-прем’єр-міністра України К.Грищенка та Міністерства екології та природних ресурсів України щодо розроблення необхідної землевпорядної документації, та внесення відповідних даних про межі об’єкта природно-заповідного фонду парку “Снопківський”», - стверджується у зверненні. 

Нагадаємо, 1 березня виконавчий комітет Львівської міськради втретє переніс розгляд питання про розроблення детального плану території у межах вулиць Зеленої, Липової Алеї, Стуса, Кубанської.

У лютому прокуратура Львова вимагала скасування незаконного рішення виконкому Львівської міськради від 25 січня щодо дозволу на розроблення детального плану та забудови території у межах вул. Зеленої, Липової Алеї, В.Стуса та Кубанської.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.