Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Петро Адамик

lvivrada.gov.ua

Середа, 14 лютого 2024, 11:00

У Львові пропонують ввести обмеження на в'їзд вантажівок

Петро Адамик

Великогабаритний транспорт руйнує дорожню інфраструктуру міста та створює незручності для містян.

Про це передає пресслужба львівського осередку партії Європейська Солідарність.

"Великогабаритний транспорт руйнує дорожню інфраструктуру міста та створює незручності для містян. Саме тому влада Львова повинна запровадити ефективний механізм обмеження в’їзду великогабаритного транспорту у місто з врахуванням окремо визначених винятків транспорту, який забезпечує потреби міста" – вважає голова фракції Європейська Солідарність у Львівській міськраді Петро Адамик.

"У моєму депутатському запиті до керівництва Департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури Львівської міськради, я прошу виробити та вжити ефективних заходів щодо розв’язання цієї проблеми. На жаль, попередні заходи не призвели до потрібного ефекту. Великогабаритний транспорт, що пересувається вулицями Львова, продовжує руйнувати дорожню інфраструктуру міста та створювати незручності для містян" – додав Адамик.

Нагадаємо, торік у Львові встановили 18 дорожніх знаків (інформаційних панно) на перехрестях доріг, проте водії не звертають на них увагу, а великогабаритний транспорт продовжує їздити транзитом через Львів.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.