Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

ліси Львівщини

Середа, 3 квітня 2024, 15:14

На Львівщині тимчасово заборонили відвідувати ліси та розпалювати багаття

ліси Львівщини

Мешканцям області заборонили приїжджати до лісу на авто та розпалювати багаття в період високої пожежної небезпеки.

Про це йдеться у розпорядженні начальника Львівської ОВА Максима Козицького № 231/0/5-24ВА від 19 березня 2022 року.

Максим Козицьким своїм розпорядженням заборонив населенню в'їжджати на транспорті до лісових масивів на території Львівської області, а також розводити багаття у лісах у період високої пожежної небезпеки.

"З метою запобігання реальній загрозі виникнення пожеж в лісах і мінімізації їх наслідків зобов'язую заборонити в’їзд до лісових масивів області (крім доріг загального користування) усіх видів транспортних засобів, за винятком тих, що використовуються для лісогосподарських потреб у цей період, а також розведення багать у лісових масивах (крім спеціально облаштованих місць і обладнаних територій для рекреації) у період високої пожежної небезпеки (IV-V класи)" – йдеться у розпорядженні.

Також Козицький доручив районним військовим адміністраціям та лісгоспам області інформувати населення про заборону, а про вжиті заходи доповісти до 10 травня та 10 листопада цього року.

Також до 20 травня та 20 листопада Західне міжрегіональне управління лісового та мисливського господарства має надати Львівській ОВА інформацію про стан виконання цього розпорядження.

Зазначимо, на 6 березня цього року на Львівщині з початку року зафіксували понад 180 пожеж в екосистемах.

Додамо, наприкінці березня 2022 року на території області через підпали згоріло майже 10 гектарів лісу.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.