Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

сквер на вул. Шевченка, 66

petition.e-dem.ua

Понеділок, 15 квітня 2024, 11:54

Львів'яни просять зберегти сквер на Шевченка

сквер на вул. Шевченка, 66

У місті зареєстрували електронну петицію з вимогою зберегти сквер на вулиці Шевченка, 66.

На порталі е-петицій Львівської міської ради ще 8 квітня Ірина Пігура зареєструвала петицію з вимогою зберегти сквер на вулиці Шевченка, 66 у Львові.

"Ця територія, загальною площею близько 0,545 га, є в користуванні ОСББ "Шевченківський дворик". Силами ОСББ територія постійно облагороджується, підтримується чистота. Заплановано проведення освітлення простору, встановлення лавок, зони зі спортивними тренажерами, оновлення дитячого майданчика.

Метою петиції є збереження єдиного зеленого простору на цьому відрізку вулиці, не допустити забудову даної території чи замощення бруківкою. Ця ділянка повинна задовольняти потреби на культурне дозвілля та відпочинок громади" – йдеться у петиції.

Станом на сьогодні петиція зібрала 153 з 500 необхідних голосів.

Додамо, що електронні петиції у Львові були ввели з 22 лютого 2016 року. Якщо петиція набере необхідних 500 голосів на підтримку, то тоді міськрада, згідно із порядком подання та розгляду електронних петицій, має її прийняти або відхилити.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.