Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

вуличне освітлення

Вівторок, 14 травня 2024, 11:10

На Львівщині вимкнуть підсвітку фонтанів й будівель та обмежать вуличне освітлення

вуличне освітлення

Через дефіцит електроенергії громади в області переглянуть графіки ввімкнення та вимкнення вуличного освітлення.

Про це повідомила пресслужба Львівської ОВА.

Через дефіцит електроенергії в енергосистемі України Львівська ОВА доручила громадам області вжити заходи щодо економії електроенергії.

"Ми звертаємось до громад, щоб вони переглянули графіки ввімкнення та вимкнення вуличного освітлення, зменшивши інтенсивність. Також розглянули доцільність роботи фонтанів, освітлення фасадів будинків, пам’ятників. Все для того, щоб збалансувати нашу енергосистему та уникнути вимкнень" – зазначив перший заступник начальника Львівської ОВА Андрій Годик.

За його словами, також голів ОТГ просять провести роз’яснювальну роботу серед представників малого та середнього бізнесу щодо зменшення споживання електроенергії закладами бізнесу, в тому числі зменшення її використання для рекламних щитів і вивісок. А також довести до керівників бюджетних організацій щодо необхідності вжиття заходів з економії електроенергії.

Він додав, що про аварійні відключення електроенергії у Львівській області наразі не йдеться.

Додамо, торік у "Львівобленерго" розробили новий графік відключень електроенергії, який застосують у разі нестачі електроенергії.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.