Новини

Партія регіонів

Новообраний депутат до облради від "Регіонів" розповів про виборчу кампанію

Новообраний депутат до облради від "Регіонів" розповів про виборчу кампанію

skolenews.com

Новообраний депутат до облради від "Регіонів" розповів про виборчу кампанію

Вівторок, 9 квітня 2013, 11:27

Голова Сколівської РДА Михайло Гнатишин під час довиборів до Львівської обласної ради «сидів дома і відпочивав», але це не завадило йому стати обласним депутатом. Про це сам висуванець Партії регіонів Михайло Гнатишин, який здобув перемогу у Сколівському виборчому окрузі під час довиборів до Львівської обласної ради.

 

Михайло Гнатишин запевнив, що не використовував у своїй кампанії адмінресурс. «Я не цікавився ходом виборів, я сидів вдома і відпочивав. Тому фальсифікували чи ні – можуть сказати члени дільничних виборчих комісій, я цього не знаю.», - наголосив кандидат-регіонал.

Щоправда така відсторонена позиція щодо забезпечення конституційних прав жителям Сколівського району зі сторони представника Президента і провладної партії є доволі дивною.

Водночас Михайло Гнатишин заявив, що ще роздумує над тим, чи працюватиме у Львівській обласній раді у фракції Партії регіонів, висуванцем якої він є.

«Я думаю, що я буду позафракційний депутат і буду відстоювати інтереси району», - наголосив М. Гнатишин.

Така позиція новообраного депутата є доволі дивною, адже він зобов’язаний вступити у фракцію, висуванцем якої є. За логікою пана Гнатишина, робота у провладній фракції Партії регіонів (головою якої є прем’єр-міністр Микола Азаров) заважатиме йому «відстоювати інтереси району».

Водночас на питання щодо внеску Партії регіонів у перемогу Михайло Гнатишин заявив: «Про мою виборчу кампанію колись ще історики напишуть – як це так без нічого без жодної реклами, без жодної агітки я зміг перемогти».

При цьому, на переконання М. Гнатишина, опозиція поставила в його округ кандидатуру, яка не влаштовувала більшість людей.

«Партія регіонів мені не заважала і не допомагала. Єдине, що вона зробила – висунула мене кандидатом», - зазначив у коментарі М. Гнатишин.

Щоправда, ще минулого року пан Гнатишин під час відкриття пам’ятника князю Святославу у Сколівському районі публічно дякував голові Львівської обласної організації Партії регіонів Петру Писарчуку за допомогу та підтримку культурних проектів, які реалізуються у районі.

Паралельно із цим Михайло Гнатишин заперечив будь-яку причетність до його виборчої кампанії екс-керівника виборчого штабу Партії регіонів на Львівщині Романа Редька. «Вибачте, але я не знаю Редька. Він моїм виборчим штабом не керував. Якби йшла Партія регіонів у Сколівському районі, то вона би програла», - запевнив новообраний депутат, коментуючи чутки про участь у його виборчій компанії екс-керівника штабу регіоналів.

Нагадаємо, на Сколівщині на виборах до Львівської облради переміг кандидат від "Партії регіонів".

Джерело: Львівський портал

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.