Новини

Соціум

Лоти від Вакарчука, Петриненка та Богуцької виставлять на благодійний аукціон

Лоти від Вакарчука, Петриненка та Богуцької виставлять на благодійний аукціон

stihi.ru

Лоти від Вакарчука, Петриненка та Богуцької виставлять на благодійний аукціон

Середа, 10 квітня 2013, 10:50

В рамках концерту «Таланти України - за життя Оксани Сенишин» проведуть благодійний аукціон, а виручені кошти підуть на лікування хворої івчини. На аукціоні будуть представлені екслюзивні речі від Святослава Вакарчука, Тараса Петриненка, Роксолани Богуцької, Олени Онуфрів та Ірини Баранської-Вороніної.

 

Концертна програма «Таланти України - за життя Оксани Сенишин», а також аукціон  організовані, аби зібрати кошти на порятунок життя 27-річної Оксани Сенишин. У дівчини смертельно небезпечна хвороба - ідіопатична легенева гіпертензія. Їй терміново необхідна трансплантація легень. За словами медиків, час уже йде не на роки чи місяці, а на дні. На таку операцію, яку готові зробити в Німеччині, у клініці UKGM (м. Гіссен), потрібно 300 тис. євро. Ще 150 тис. євро необхідні на реабілітацію. Наразі вдалось зібрати лише трохи більше 100 тис. євро.

Серед лотів аукціону - платівка (вініл) проекту «Брюссель» з автографом Святослава Вакарчука (стартова ціна - 400 грн.); набір жіночих аксесуарів від Роксолани Богуцької – етнокомірчик з сучасною мережкою, шовкова хусточка дизайнерської роботи, шкіряні жіночі рукавички (стартова ціна - 1200 грн.), картина «Тропічні сни» Олени Онуфрів (стартова ціна - 2500 грн.); фотопортрет «Джоконда» від Ірини Баранської-Вороніної (стартова ціна - 600 грн.); футболка, виготовлена до ювілейного туру Тараса Петриненка, з його автографом (стартова ціна - 400 грн.) та інші.

Цікаво, що й учасники концерту підготували лоти для благодійного аукціону: Ксенія Симонова представить серію фотографій пісочних картин зі своїм автографом - «Україна», «Сонечко», «Енігма» (стартова ціна - 1200 грн.), а Олександр Божик виставить на аукціон особистий майстер-клас зі скрипкової гри (стартова ціна - 500 грн).

13-14 квітня у Львові відбудеться благодійний концерт на підримку Оксани Сенишин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.