Новини

Освіта

Учні Львівщині отримали 47 перемог на всеукраїнських олімпіадах

Учні Львівщині отримали 47 перемог на всеукраїнських олімпіадах

http://zaholovok.com.ua

Учні Львівщині отримали 47 перемог на всеукраїнських олімпіадах

П'ятниця, 11 травня 2012, 11:22

Учні середніх навчальних закладів Львівщини протягом цього року завоювали 47 перемог на всеукраїнських олімпіадах із базових дисциплін. Про це повідомив начальник обласного управління освіти Михайло Брегін.

«За результатами олімпіади із української мови та літератури ученицю середньої спеціалізованої школи №8 Софію Богословець рекомендована до призначення стипендій Кабінету міністрів України. 54 члени львівської Малої академії наук взяли участь у конкурсі науково-дослідницьких робіт, 35 з них стали переможцями. Минулого року переможців було лише 23», – розповів Михайло Брегін.

Начальник обласного управління освіти також повідомив, що учень Львівського фізико-математичного ліцею Ігор Чернюк посів перше місце на всеукраїнській олімпіаді із хімії ім. Мендєлєєва, яка відбулася 23-30 квітня.

Нагадаємо, за рейтингами журналу «Фокус», який проаналізував результати ЗНО 2011, випускники львівських шкіл мають найбільше шансів поступити до найпрестижніших вузів країни. Перше місце у списку "Фокус" посів Львівський фізико-математичний ліцей, аж 20 учнів якого набрали максимальну кількість балів на ЗНО, третє – львівська школа-гімназія імені В. Симоненка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.