Новини

Події

Київський режисер Павел Юров  перебуває на мистецькій резиденції «Драбини»

Київський режисер Павел Юров перебуває на мистецькій резиденції «Драбини»

мм драбина

Київський режисер Павел Юров перебуває на мистецькій резиденції «Драбини»

Понеділок, 22 квітня 2013, 09:56

З 19 по 30 квітня у Львові триває мистецька резиденція володаря «Київської пекторалі», режисера Павла Юрова.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Мистецької Майстерні «Драбина».

Під час перебування у Львові, режисер разом з львівськими акторами підготує сценічне читання п'єси сучасного білоруського драматурга Павла Пряжка «Життя вдалося». Читання відбудеться 29 квітня, о 19.00 у приміщенні Театру «Воскресіння».

Минулого року Юров для ІІІ Фестивалю сучасної драматургії «Драма.UA» підготував сценічне читання п'єси ірландського драматурга Мартіна МакДонаха «Каліка з Інішмаана».

Мета таких резиденцій – випробування можливостей так званого «проектного театру», об'єднання різних митців та організаторів для втілення нових мистецьких ідей та створення спільного продукту, зазначають організатори.

Довідка

Павел Юров – режисер, актор та куратор, активно співпрацює з Київською академічною майстернею театрального мистецтва «Сузір'я», для якої поставив спектакль «Депо Північне», за п'єсою Васілія Сігарєва «Фантомні болі».

Вистава здобула премію «Київська Пектораль–2011» у номінації «Кращий режисерський дебют» та здобула перемогу у номінації «Краща режисерська робота» Фестивалю молодої української режисури ім. Леся Курбаса (2012).

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.