Новини

Компанії

Ірландська компанія купує "Миколаївцемент" за 96 млн євро

Ірландська компанія купує "Миколаївцемент" за 96 млн євро

barfin.ru

Ірландська компанія купує "Миколаївцемент" за 96 млн євро

П'ятниця, 26 квітня 2013, 11:28

CRH plc (Ірландія), один з провідних світових виробників будматеріалів, домовилася з французькою групою Lafarge щодо купівлі заводу ПАТ "Миколаївцемент" (Львівська область) за 96 млн євро з урахуванням боргів підприємства.

Відповідне повідомлення розміщене на сайті компанії Ла Фарж.

"Завершення операції залежить від надання необхідних дозволів регулюючих органів", - зазначається в повідомленні.

Операція з продажу цементного заводу у Миколаївському районі завершиться до кінця 2013 року.

Lafarge відзначає, що як і раніше зберігає в Україні три кар'єри, продукція яких надходить на український, російський і польський ринки.

Нагадаємо, раніше компанія Ла Фарж перемогла в конкурсі на здобуття премії СНД за досягнення у сфері якості продукції та послуг.

Довідка:

Про Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент»

Публічне акціонерне товариство «Миколаївцемент» є цементним заводом у м. Миколаєві Львівської області. Діє з 1950 року. Виробляє три типи цементу для різних потреб. У 2011 році клієнтам в усіх куточках країни було поставлено понад 900 000 тонн цементу. Його було використано при спорудженні багатьох житлових будинків, шкіл, лікарень та об’єктів інфраструктури в Україні. Зокрема, продукція підприємства була використана при будівництві об’єктів, пов’язаних з футбольним чемпіонатом Євро-2012. Підприємство займає міцну позицію на національному ринку цементу. Природним ринком збуту є західний регіон України. З 1999 року завод є частиною Групи Lafarge – світового лідера у галузі будівельних матеріалів.

 

Про «Лафарж» в Україні
«Лафарж Україна» є одним з провідних постачальників будівельних матеріалів на будівельному ринку України з 1999 року. Сьогодні «Лафарж Україна» представлена двома бізнес-напрямами – «Щебінь» (представник ТОВ «ККНК «Технобуд»), до складу якого входять 3 підприємства, розташовані в Рівненській, Київській та Чернівецькій областях і «Цемент» (представник ПАТ «Миколаївцемент»), що складається з одного заводу в Миколаєві Львівської області.

 

Про групу «Лафарж»
«Лафарж» є світовим лідером у галузі будівельних матеріалів, який займає провідні позиції в усіх сферах своєї діяльності: цемент, бетон та наповнювачі. У компанії працює 68 000 працівників у 64 країнах. У 2012 році обсяги продажів Lafarge сягнули 15,8
млрд. євро. З 2010 року Група «Лафарж» входить до Індексу Доу Джонса, першого світового критерію стійкості, на знак визнання дій компанії у напрямку сталого розвитку. Володіючи провідним центром дослідження будівельних матеріалів, «Лафарж» закладає інновацію в основу своїх пріоритетів, що допомагає компанії працювати над екологічно раціональним будівництвом і архітектурною креативністю.
Додаткову інформацію можна отримати на офіційному веб-сайті компанії.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.