Спорт

sport-express.ua

Субота, 4 травня 2013, 00:53

БК “Галичина” програв півфінальну серію “Будівельнику”

Вчора, 3 травня, “Політехніка-Галичина” вчетверте поступилася “Будівельнику” у півфінальній серії Чемпіонату суперліги.

Четвертий матч львів’яни програли з рахунком 56:69. За відсутності Владана Вукосавлевича значно більше часу, ніж зазвичай отримав досвідчений Олег Салтовець, який із 15 балами РЕ став найкращим гравцем зустрічі в складі «Політехніки-Галичини», оформивши перший у сезоні дабл-дабл (10 очок + 11 підбирань).

Поступаючись за підсумками стартової чверті шістьма очками, господарі з такою ж різницею в рахунку програли першу половину (31-37). Після великої перерви команда Айнарса Багатскіса продовжила лідирувати, й навіть незважаючи на те, що наприкінці третьої десятихвилинки «Галичині» вдалося скоротити відставання до -4, контролювала перебіг подій на паркеті до фінальної сирени.

Відтак “Галичина” не потрапила до фіналу, але боротиметься за третє місце.

Нагадаємо, "Політехи" вийшли у півфінал задяки чотирьом перемогам над "Хіміком" у чевертьфінальній серії.

Джерело : Суперліга