Новини

Львівська міськрада

Суд призупинив дію ухвали Львівської міськради про заборону комуністичної символіки

Суд призупинив дію ухвали Львівської міськради про заборону комуністичної символіки

poltava.pl.ua

Суд призупинив дію ухвали Львівської міськради про заборону комуністичної символіки

Вівторок, 7 травня 2013, 14:50

Сьогодні Львівський адміністративний суд постановив призупинити дію рішення Львівської міської ради про заборону «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова» до розгляду справи по суті.

Про це Варіанти повідомив заступник голови Антифашистського комітету України Олександр Калинюк, який брав участь у судовому засіданні в якості третьої сторони.

Суд призначив чергове судове засідання в цій справі на 29 травня.

Нагадаємо,прокуратура Львівської області вважає незаконним прийняті Львівською міськрадою ухвали «Про оголошення 8 травня у м.Львові Днем скорботи і вшанування пам’яті жертв тоталітарних режимів та жертв Другої світової війни» та «Про заборону використання символіки СРСР, комуністичної та нацистської символіки на території м. Львова» від 25 квітня, а також відповідне рішення від 26 квітня щодо порядку відзначення 8 та 9 травня, прийняте Львівською облрадою.

25 квітня Львівська міськрада заборонила 8-9 травня на території Львова використовувати радянську, нацистську та комуністичну символіку.

Львівська обласна рада звернулася до органів державної влади та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, громадських організацій, правоохоронних і силових структур Львівщини з проханням не використовувати під час відзначення Днів пам'яті жертв Другої світової війни - 8 та 9 травня, радянсько-комуністичної чи нацистської символіки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.