Новини

Події

На 65-у Каннському кінофестивалі працюватиме "Український павільйон"

На 65-у Каннському кінофестивалі працюватиме "Український павільйон"

vkurse.ua

На 65-у Каннському кінофестивалі працюватиме "Український павільйон"

Понеділок, 14 травня 2012, 13:08

З 16 по 26 травня під час кінофестивалю у Каннах буде працювати "Український павільйон", який представить Держагентство України з питань кіно.

"Це 25 метрів кінопосольства України у Франції. Це – діловий майданчик, який надає можливість презентувати всі проекти, які зараз є в розробці і які ми плануємо почати розробляти. Це майданчик для переговорів", – повідомила глава Держагентства Катерина Копилова.

В рамках роботи "Українського павільйону" відбудеться ринковий показ трьох українських фільмів: "Чемпіони з підворіття", "ТотХтоПройшовКрізьВогонь", "У кожного свій Чехов".

Також запланована презентація кінопроектів "Микита Кожум'яка" (повнометражна анімація), "Колесо фортуни: Казка про бідняків", "Іван-сила", "Невідома країна".

На майданчику українського павільйону будуть презентовані кіноподії, які відбудуться в Україні - Одеський міжнародний кінофестиваль та Міжнародний кінофестиваль "Молодість".

Для належного представлення українського кінематографу за кордоном, з державного бюджету було виділено 500 тисяч гривень.

джерело: Український тиждень

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.