Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська ОДА

mns.gov.ua

Четвер, 16 травня 2013, 17:42

У ОДА звітують, що промисловість Львівщини зросла на 2,5%

Відмічено, зокрема, що у промисловому комплексі вдалося стабілізувати ситуацію, і після падіння обсягів виробництва промислової продукції у першому кварталі на 6,9%, впродовж квітня ц.р. виробництво зросло на 2,5 відсотка.

 

Це було озвучено в ОДА під час підведення підсумків діяльності економіки області за чотири місяці цього року, передає прес-служба Львівської ОДА. 

Значно поліпшилася ситуація з надходженнями до бюджетів усіх рівнів за квітень 2013 року. Так, фактичні надходження до загального фонду місцевих бюджетів за 4 місяці цього року зросли загалом на 6,6% у порівнянні з минулорічним періодом. Таке перевиконання досягнуто майже у всіх містах і районах області. Позитивна динаміка також з доходами до Державного бюджету. Зазначене дозволило отримати дотацію вирівнювання з Державного бюджету для місцевих бюджетів у запланованих Міністерством фінансів України обсягах.

Разом з тим, наявних фінансових ресурсів у місцевих бюджетах було достатньо для проведення визначених на перші чотири місяці поточного року платежів.

З метою активізації бюджетного процесу на місцях,  було скликано обласну нараду за участі керівників територій щодо детального з’ясування причин виникнення негативних тенденцій у наповненні місцевих бюджетів та визначення додаткових заходів з виправлення ситуації.

Також було розглянуто питання щодо стану виплати в області заробітної плати.

Упродовж двох останніх місяців в області спостерігається позитивна тенденція до скорочення загальної суми боргу з виплати заробітної плати: упродовж березня – квітня  заборгованість із заробітної плати зменшилася майже на 10,0 млн. грн. (6,6%).

За оперативними даними, станом на 13 травня 2013 року загальна сума боргу становить 57,2 млн. гривень. Порівняно з початком року досягнуто зменшення на 1,2 млн. гривень (2,0%).
Порівняно з 1 квітня 2013 року борги зменшилися на 4,9 млн. грн. (7,8%).

Нагадаємо, згідно з рейтингом Державного комітету статистики Львівська область займала передостаннє місце серед областей України за соціально-економічним розвитком.

З докладним аналізом рейтингу соціально-економічного розвитку районів Львівщини можн аознайомитися тут.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.