Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська облрада

П'ятниця, 17 травня 2013, 10:36

Свободівець розкритикував звернення Львівської облради до ВР щодо гомосексуалізму

Депутат Львівської облради від ВО "Свобода" Пилип Пилипенко розкритикував текст звернення Львівської облради до Верховної Ради України щодо недопущення прийняття законодавчої ініціативи №2342 “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання та протидії дискримінації в Україні".

 

Про це йшлося вчора, 16 травня, на засіданні сесії Львівської облради, інформує кореспондент Варіантів.

Щодо цього питання мав доповідати рухівець Олександр Ганущин. Однак перед розглядом питання слово взяв Пилип Пилипенко, який наголосив, що проект звернення потребує численник доопрацювань.

Він, зокрема, наголосив, що депутати облради не повинні дорікати авторам змін до законопроекту через запровадження таких термінів в українському законодавстві, як "непряма дискримінація” чи "пособництво у дискримінації".

Також, за словами Пилипенка, у тексті звернення вжитий термін "презумція невинності", тоді як юридично правильно буде "презумція невинуватості".

Також депутат попросив колег звернути увагу на передостанній абзац звернення, який був сформульований так:

"Протягом віків на Галичині формувались високі норми моралі, зокрема, і щодо сімейних цінностей".

"Невже ви вважаєте, що про це слід інформувати Верховну Раду", - поіронізував Пилипенко?

Щоправда, після того як Пилипенко виступив, депутати не проголосували за його зауваження, однак і не підтримали проект в цілому. 

Олександр Ганущин подякував Пилипенку за детальну критику і пообіцяв, що текст звернення буде доопрацьовано.Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Варіанти - онлайн газета новин Львова. Інший погляд на львівські новини та новини львівщини. Завжди свіжі новини про Львів, про львів'ян і не тільки. Тут новини у Львові оновлюються постійно.