Новини

ВРУ

Верховна Рада заборонила дітям ходити до нічних закладів

Верховна Рада заборонила дітям ходити до нічних закладів

travel.tochka.net

Верховна Рада заборонила дітям ходити до нічних закладів

П'ятниця, 17 травня 2013, 11:40

Депутати Верховної Ради прийняли рішення, що діти віком до 16 років можуть перебувати у закладах сфери розваг та закладах громадського харчування з 22.00 до 6.00 лише у присутності одного з батьків чи законного представника дитини.

За відповідне рішення проголосували 350 із 407 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі, повідомляє офіційний веб-портал Верховної Ради України.

Також закон зобов'язує власників і посадових осіб розважальних закладів та закладів громадського харчування вживати заходів щодо недопущення у такі заклади з 22.00 до 6.00 дітей до 16 років, яких не супроводжують батьки чи інші законні представники, надаючи їм право вимагати у відвідувачів таких закладів документів, що підтверджують досягнення ними 16-річного віку.

Порушення встановленого законом порядку перебування дітей у закладах, у яких провадиться діяльність у сфері розваг, або закладах громадського харчування тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності, громадян – власників підприємств чи уповноважених ними осіб, громадян – суб’єктів підприємницької діяльності від 20 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.