Новини

Кримінал

З початку року на Львівщині пограбували 912 помешкань

З початку року на Львівщині пограбували 912 помешкань

mvs.gov.ua

З початку року на Львівщині пограбували 912 помешкань

П'ятниця, 17 травня 2013, 14:35

За 5 місяців цього року на території Львівської області пограбували 912 помешкань, зважаючи на це правоохоронці радять захистити своє майно за допомогою пультової охорони.

Про це Варіантам повідомив на брифінгу заступник начальника УДСО при ГУ МВС України у Львівській області Іван Гула.

На облаштовані охороною квартири було три посягання - два у Львові та одне у Дрогобичі, але зловмисники не встигли нічого винести з помешкань.

“Працівники озброєні вогнепальною зброєю, в тому числі і автоматичною. Прибувають наші працівники на сигнали тривоги в нічний період до трьох хвилин, а в денний період до 5 хвилин - у Львові, а у області 3 хвилини”, - розповів Іван Гула.

Для тих, у кого немає змоги встановити пультову охорону, правоохоронці радять встановити міцні двері з двома надійними замками. Також для мешканців перших та останніх поверхів рекомендують встановити грати на вікнах. Також варто попросити друзів чи родичів, аби вони час від часу приходили у квартиру.

“Зазвичай підключаються до Державної служби охорони, ті люди, чиї квартири вже були злочинцями обчищені”, - заначила начальник ЦГЗ ГУ МВС у Львівській області Світлана Добровольська.

Також Іван Гула розповів про трекери, які працюють за принципом стаціонарної пультової охорони. Трекер трохи менший, ніж мобільний телефон. За його допомогою можна викликати наряд, коли немає змоги здійснити телефонний дзвінок. Наряд ДСО отримає інформацію про місце вашого знаходження і прибуде на допомогу.  Крім цього, з трекера  можна отримувати інформацію про місце перебування вашої дитини.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.