Новини

Компанії

Британська компанія планує добувати на Львівщині сланцевий газ

Британська компанія планує добувати на Львівщині сланцевий газ

radiosvoboda.org

Британська компанія планує добувати на Львівщині сланцевий газ

П'ятниця, 17 травня 2013, 14:56

Британська нафтогазова компанія, яка має активи в Україні, Cadogan Petroleum планує видобувати сланцевий газ у Львівській області.

Про це зазначається в повідомленні компанії на сайті Лондонської фондової біржі.

Згідно з повідомленням, на даний момент Cadogan Petroleum проводить дослідження на площі 15,4 кв. км у Львівському басейні з метою визначення найкращого місця для старту першої розвідувальної операції.

Також компанія відзначає, що після невдалих результатів на родовищах у Полтавській області, де компанії не вдалося отримати комерційний потік газу, Cadogan продовжує вести роботи на інших родовищах, і розраховує на отримання позитивних результатів.

Як повідомлялося, компанія Cadogan Petroleum в 2012 році отримала чистий збиток у розмірі 93078 млн дол, У той час як 2011 закінчила з чистим прибутком в 152 463 млн дол
У жовтні 2012 року італійська нафтогазова компанія Eni завершила операцію з придбання 50,01% акцій компанії «Західгазінвест» у британської Cadogan Petroleum Plc і НАК «Надра України».

Eni отримує контрольний пакет «Західгазінвест» від учасників спільної діяльності і повинна забезпечити фінансування програми первинної розвідки. Після укладення договору Cadogan залишає за собою право власності на 15% «Західгазінвест».

На даний момент «Західгазінвест» володіє правом користування надрами на дев'яти ліцензійних ділянках сланцевого газу Львівського басейну, площа яких становить близько 3800 квадратних кілометрів.

Cadogan Petroleum PLC - британська компанія, що займається видобутком нафти і газу в Україні. Володіє 8 ліцензіями. Акції компанії котируються на Лондонській фондовій біржі.
Основні ліцензії цієї розвідувально-видобувної компанії зосереджені на родовищах Дніпро-Донецького басейну на сході країни. Крім цих ділянок, компанія також працює на заході країни, у Карпатах.

Нагадаємо, раніше компанія "Шеврон" не змогла переконати науковців та депутатів щодо безпечності видобутку сланцевого газу. Щоправда, угоду з "Шеврон" можуть підписати уже до літа

За матеріалами: Форбс

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.