Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Події

У Львові відкрили унікальну виставку "Олімпійська писанка"

У Львові відкрили унікальну виставку "Олімпійська писанка"

П'ятниця, 17 травня 2013, 15:26

У Львові відкрили унікальну виставку "Олімпійська писанка"

15 травня 2013 року у Львівському державному університеті фізичної культури відбулося відкриття виставки робіт творчого конкурсу «Олімпійська писанка», який не має аналогів в Україні та світі.

 

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Спеціальними друзями конкурсу є уславлені олімпійські чемпіони та учасники Олімпійських ігор: Яна Шемякіна, Олександр Петрів, Андрій Котельник, Роман Бундз, Вікторія Ленишин, Ігор Шимечко.

Учасниками конкурсу є учнівська та студентська молодь із міста  Львова та 11 районів області, які створювали писанки упродовж двох місяців. На виставці представлено понад 150 робіт. Твори виготовлені у різноманітних техніках та художніх стилях: традиційній восковій техніці, мальовані фарбами на дерев’яній основі, виконані у паперопластиці, роботи із бісеру, тематичні композиції.

«Роботи учасників тематично пов’язані зі спортом, – зазначає Іванна Литвинець, автор ідеї, керівник проекту, – На своїх творах діти представили фрагменти Ігор Стародавньої Греції та Олімпіад сучасності, із мистецьким поглядом на очікування Олімпійських ігор у Сочі та Ріо-де-Жанейро. Кожна писанка, виступаючи окремим персонажем творчої виставки, розповідає свою олімпійську історію, яку можемо прочитати разом із львів’янами та гостями міста».

Нагадаємо, раніше у Львові представили метрову писанку, присвячену пам'яті Володимира Івасюка. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.