Новини

Правоохоронні органи

Львівські судді закупили найкоштовніші із запропонованих принтерів та комп'ютерів

Львівські судді закупили найкоштовніші із запропонованих принтерів та комп'ютерів

ukr.obozrevatel.com

Львівські судді закупили найкоштовніші із запропонованих принтерів та комп'ютерів

Середа, 22 травня 2013, 11:01

Апеляційний суд Львівської області за результатами відкритих торгів замовив 90 комплектів для автоматичного оброблення інформації. 

 

Про це повідомляється у Віснику державних закупівель.

Товари на загальну суму понад 584 тис. грн доставить до кінця грудня 2013 року ТОВ “Медіа-Вест”. Вартість одного комплекту становить 6 489,3 грн. До комплекту входить комп‘ютер та принтер.

Окрім “Медіа-Вест” у конкурсі брали участь ще дві компанії з дешевшими пропозиціями. Пропозицію ТОВ “Стек-комп’ютер” відхилили через відсутність деяких документів. Чому договір не підписали з ТОВ “Техніка для бізнесу”, чия пропозиція була на 5 тис. грн дешевшою — у Віснику не повідомляється.

У протоколі про відхилення лише вказано, що комітетом з конкурсних торгів був створений Оціночний комітет, який “задекларував об’єктивність та конфіденційність, і повинен вивчити пропозиції учасників та надати висновок за критерієм оцінки “Якість товару”. Отже, йому передали конкурсні пропозиції учасників “Медіа-Вест” та “Техніка для бізнесу” для детального вивчення та надання висновку. Даний висновок на сайті Вісника держзакупівель відсутній.

Власниками “Медіа-Вест” є Володимир та Олександр Караван, Ярополк та Юрій Саноцькі, і Ярослав Шийка.

Джерело: "Наші Гроші. Львів"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.