Новини

Соціум

У Львові цілуватимуть в обмін на благодійні внески

У Львові цілуватимуть в обмін на благодійні внески

dyvensvit.org

У Львові цілуватимуть в обмін на благодійні внески

Середа, 22 травня 2013, 17:45

Вже четвертий рік поспіль з нагоди Міжнародного дня захисту дітей у Львові проведуть благодійну акцію «За поцілунок – дітям на дарунок». З 24 до 31 травня у центральній частині міста та біля вищих навчальних закладів можна буде зустріти волонтерів зі скриньками, які прийматимуть благочинні внески в обмін на поцілунок у щічку.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

«Кожен охочий зможе не лише допомогти тим, хто справді  цього потребує, а й поспілкуватись із симпатичними волонтерами та отримати багато позитивних емоцій. Допомога багатодітним сім’ям буде справою не лише корисною, а й приємною як для перехожих, так і для самих волонтерів», - зазначають організатори акції, представники ГО «Борець».

У такий спосіб намагаються  звернути увагу широкого загалу до складного становища багатодітних сімей.

1-2 червня волонтери  завітають до 30 багатодітних сімей  із привітанням до Міжнародного дня захисту дітей та вручать подарунки. Попередньо учасники ГО «Борець» відвідували багатодітні сім’ї, спілкувались з ними та дізнавалися про їхні потреби. Тому цьогорічний набір подарунків буде особливим для кожної сім’ї і вони отримають те, чого зараз найбільше потребують. Звісно ж не обійдеться без солодощів та іграшок.

Додамо, у суботу, 25 травня, поцілунки будуть роздавати лідери громадських організацій Львова, а 26 травня у ролі волонтерів-цілувальників спробують себе зірки шоу-бізнесу.

Організатори  закликають небайдужих хлопців і  дівчат ставати волонтерами акції.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.