Новини

Освіта

Документи на вступ до усіх українських вишів можна буде подати через інтернет

Документи на вступ до усіх українських вишів можна буде подати через інтернет

vsapravda.info

Документи на вступ до усіх українських вишів можна буде подати через інтернет

Четвер, 23 травня 2013, 15:37

Усі українські виші вже підключені до Єдиної державної електронної бази з питань освіти, і зможуть приймати документи абітурієнтів в електронній формі.

"Виші I-II рівня акредитації (торік - ІФ) були підключені до цієї системи. Цього року будуть підключені всі ВНЗ - понад 1100 вишів зареєструвалися, підключені до ЕДЕБО, мають свої ключі, операторів", - повідомив головний спеціаліст департаменту вищої освіти Міносвіти і науки України Олег Януш на прес-конференції в четвер у Києві.

Він зазначив, що з минулого року ЕДЕБО працює в повному обсязі,

За словами О.Януша, умови прийому до вишів суттєво не змінилися порівняно з минулим роком.

Він також нагадав, що кожен абітурієнт може подати лише 15 заяв на вступ (за заявою на три спеціальності в п’яти вишах). О.Януш розповів, що з 1 до 31 липня триватиме прийом документів в абітурієнтів, які здавали ЗНО, а з 1 до 20 липня - подаватимуть документи абітурієнти, які складають вступні іспити.

З 20 липня до кінця місяця відбудуться всі вступні іспити, після чого вступна комісія оприлюднить в електронній базі результати до кінця дня 31 липня.

Крім того, 1 серпня до 12.00 приймальні комісії вивісять списки рекомендованих до зарахування до першої хвилі. Так, рекомендовані абітурієнти мають принести необхідні документи до 5 серпня. Другий етап зарахування триватиме з 5 до 8 серпня. Абітурієнти третьої хвилі мають подати оригінали документів до вечора 10 серпня, а 11 серпня видається наказ про зарахування, який буде сформовано в ЕДЕБО автоматично.

Джерело: "Інтерфакс-Україна"

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.