Новини

Міжнародна політика

МВС Польщі запевняє, що на кордоні буде більше піших переходів

МВС Польщі запевняє, що на кордоні буде більше піших переходів

wz.lviv.ua

МВС Польщі запевняє, що на кордоні буде більше піших переходів

П'ятниця, 24 травня 2013, 17:04

Міністерство внутрішніх справ Польщі має намір відкрити більше піших пунктів пропуску на кордонах з іншими країнами. Досі, щоправда, пішки державний кордон можна перетнути тільки у Медиці на кордоні з Україною, а також в Біловежі – на кордоні з Білорусією.

Як повідомив у четвер у нижчій палаті парламенту, Сеймі, віце-міністр внутрішніх справ Польщі Піотр Стаханьчик, він дав розпорядження воєводам, відповідальним за пункти пропуску, проаналізувати можливість виділення і створення піших переходів. Таку інформацію МВС має отримати протягом канікул, а опісля розпочнуться переговори з партнерами по той бік кордону.

На потребу відкриття більшої кількості пунктів пропуску для велисипедистів і пішоходів на кордоні з Україною, Білоруссю та Росією звертають увагу представники порталу «Порт Європа», присвяченого справам Центральної і Східної Європи. Вони наводять приклад: піший пункт пропуску Медика–Шегині є найпростішим способом перетнути кордон, уникаючи багатогодинного очікування на контроль у випадку подорожі автобусом чи автомобілем.

Польська прикордонна служба нагадує, що згідно з правилами, велосипедисти можуть без перешкод перетинати східний кордон у звичайних автомобільних контрольно-пропускних пунктах.

Джерело: Польське радіо

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.